Результати
Кубок України:

Вища ліга:

Юніорська ліга:

Дорішування задач:

Конкурс ігрових стратегій:

Газети
Android-додаток
Android-додаток
для швидкого доступу до
розкладу і новин Зимової школи.
Доступно на Google Play
Адреси сайтів
Цей сайт доступний за наступними повністю рівноцінним адресами:
ws.kh.ua (Коротка адреса)
Сайт зі змаганнями:
(доступний з мережі Internet)
Контакти
Адреса:
м. Харків, пр. Леніна 14
тел.: +380(57) 702-10-13
Зворотній зв'язок:
olymp.kture@gmail.com

Оргкомітет

Професорсько-викладацький склад:

Фото ПІБ
 
Відповідальний
секретар
Вечур
Олександр
Володимирович
Координатор
змагань
Письменецький
Віктор
Александрович
Єгоров
Станіслав
В'ячеславович
Оргкомітет
Бобкова
Ганна
Олександрівна
Джумайло
Ірина
Олександрівна
Колесніков
Дмитро
Олегович
Мазурова
Оксана
Олексіївна
Самофалов
Леонід
Дмитрович
Турута
Олексій
Петрович
Харченко
Сергій
Леонідович
Чуприна
Анастасія
Сергіївна
Щербак
Сергій
Сергійович
Фото ПІБ
 
Оргкомітет
Дудар
Зоя
Володимирівна
Глава
оргкомитета
Сліпченко
Микола
Іванович
Ієвлєв
Евгеній
Сергійович
Голян
Наталя
Вікторівна
Каменєва
Ірина
Віталіївна
Красов
Олексій
Ігоревич
Нестерцова
Світлана
Олександрівна
Синявін
Владислав
Олегович
Український
В'ячеслав
Сергійович
Оргкомітет
Черепанова
Юлія
Юріївна
Оргкомітет
Шевченко
Олена
Леонідівна
Фото ПІБ
 
Лещинська
Ірина
Олександрівна
Секретар
Четвертак
Людмила
Євгенівна
Бірюкова
Наталя
Сергіївна
Гончаров
Петро
 
Козополянська
Анна
Олександрівна
Оргкомітет
Ляпота
Віталій
Миколайович
Новіков
Юрій
Сергійович
Оргкомітет
Сокол
Віталій
Вікторович
Фьодорова
Тетяна
Миколаївна
Черепахін
Віталій
Михайлович
Широкопетлєва
Марія
Сергіївна

Студенти:

ПІБ
 
Iващенко
Максим
Андрійович
ПИ-11-3
Абрамов
Сергій
Сергійович
ПИ-09-4
Бабкін
Федор
Юрійович
ПИ-11-1
Вавілов
Вадим
Володимирович
ПИ-10-4
Головко
Іван
Олександрович
Демченко
Влад
Віталійович
ПИ-10-1
Жадан
Анастасія
Володимирівна
ПИ-12-2
Зотов
Владислав
Олександрович
ПИ-11-3
Козлов
В'ячеслав
Юрійович
ПИ-11-4
Краля
Владислав
Андріович
ПИ-09-4
Логвіненко
Яна
Русланівна
ПИ-11-1
Максименко
Олександр
Володимирович
ПИ-11-2
Матвєєв
Дмитро
Ігоревич
ПИ-12-4
Нестеренко
Артем
Миколайович
ПИ-10-2
Олійник
Олександр
Олександрович
ПИ-11-1
Пантелюк
Віталій
Петрович
ПИ-09-1
Саманцов
Олександр
Олександрович
ИПЗм-12-1
Сметанкін
Дмитро
Сергійович
ПИ-10-1
Соломенцев
Сергій
 
ПИ-10-2
Субботін
Валерій
Михайлович
ПИ-12-1
Ткаченко
Олександр
Олександрович
ПИ-09-4
Хаміто
Тимур
Марфйович
ПИ-11-3
Шамрай
Ілля
Олегович
ПИ-09-1
Юган
Олександра
Петрівна
ПИ-10-1
ПІБ
 
Iощенко
Iван
Григорович
ПИ-11-2
Арсенюк
Дмитро
Сергійович
ПИ-10-2
Байбакова
Катерина
Миколаївна
ПИ-11-3
Вовк
Юлія
Валеріївна
ПИ-12-6
Горошко
Богдан
Віталійович
ПИ-09-4
Джумайло
Андрій
Валерійович
ПИ-10-1
Жиров
Олег
Ігорович
ПІ-10-4
Кіктєв
Владислав
Андрійович
ПИ-11-3
Косівський
Тарас
Романович
ПИ-09-3
Кустерский
Сергій
Євгенович
ПИ-09-4
Лось
Дмитро
Олександрович
ПИ-11-3
Малахов
Денис
Петрович
ПИ-10-2
Михайло
Михайло
Костянтинович
ПИ-10-2
Нестерцов
Сергій
Миколайович
ПИ-12-2
Орлов
Станіслав
Валерійович
ПИ-10-2
Паравян
Сусанна
Каренівна
ПИ-10-2
Семерков
Володимир
Володимирович
ПИ-10-3
Сокол
Олександра
Антонівна
ПИ-11-1
Солоний
Ігор
Станіславович
ПИ-11-1
Тіщенко
Олена
Олександрівна
ПИ-12-6
Ткачов
Валерій
Олексійович
ПИ-12-2
Харченко
Олексій
Олегович
ПИ-10-3
Шевченко
Денис
Олегович
ПИ-12-6
Ярмак
Альона
Віталіївна
ПИ-10-1
ПІБ
 
Єременко
Дмитро
Вячеславович
ПИ-12-2
Артеменко
Дмитро
Ігорович
ПИ-09-3
Батирева
Альона
Ігорівна
ПИ-09-3
Вороновський
Костянтин
Володимирович
ПИ-11-3
Григорьєв
Михайло
Вікторович
ПИ-11-2
Догадайло
Руслан
Геннадійович
ПИ-12-5
Заболотна
Тетяна
Олегівна
ПИ-09-1
Карганян
Артур
Тигранович
ПИ-11-3
Костенко
Віталій
Володимирович
ПИ-10-4
Левченко
Богдан
Сергійович
ПИ-10-4
Лукьянець
Марія
Василівна
ПИ-10-1
Малишкін
Олексій
Леонідович
ПИ-11-2
Моісеєнко
Сергій
Юрійович
ПИ-10-2
Новікова
Маріна
Ігорівна
ПЗСм -12-1
Осика
Олег
Юрійович
ПИ-12-6
Пастухов
Едуард
Сергійович
ПИ-09-4
Сень
Євген
Сергійович
ПИ-10-3
Соколов
Денис
Володимирович
ПИ-10-4
Сорокін
Богдан
Васильович
ПИ-10-2
Телевний
Дмитро
Костянтинович
ПИ-11-3
Томіч
Станіслав
Миколайович
ПИ-12-6
Холод
Владислав
Миколайович
ПИ-11-3
Шепітько
Максим
Олександрович
ПИ-10-1
Ястрєбов
Павло
Сергійович
ПИ-12-5
ПІБ
 
Ібадов
Дмитро
Тарієльович
ПИ-12-4
Ачкасов
Дмитро
Олександрович
ПИ-09-4
Бородін
Ігор
Ігорович
ПИ-10-2
Гігоян
Анна
Каренівна
ПИ-10-1
Громадський
Єгор
 
ПИ-10-2
Долгова
Аліна
Анатоліївна
ПИ-11-1
Заремська
Анастасія
Олександрівна
ПИ-10-2
Кашаєв
Артур
Рустямович
ПИ-10-2
Коханов
Сергій
Володимирович
ПИ-12-5
Лимар
Сергій
Володимирович
ПІ-12-2
Мірінський
Олександр
Вадимович
ПИ-10-2
Маловічко
Євген
Валентинович
ПІ-12-2
Могилка
Олександр
Вікторович
ПИ-10-2
Носатов
Максим
Андрійович
ПИ-09-3
Павленко
Микита
Олександрович
ПИ-12-4
Пліскін
Олександр
Юрійович
ПИ-11-1
Синкевич
Синкевич
Едуардович
ПИ-12-5
Соколовський
Максим
Давидович
ПИ-09-2
Сподарец
Олексій
Михайлович
ПИ-12-6
Тесленко
Надія
Олександрівна
ПИ-11-3
Торгонський
Іван
Іванович
ПИ-09-3
Хомiшин
Дмитро
Олександрович
ПИ-11-4
Щербак
Артем
Сергійович
ПИ-12-6
Яценко
Ігор
Сергійович
ПИ-11-2
ПІБ
 
Іваненко
Олег
Олексійович
ПИ-10-2
Бібічков
Ігор
Євгенович
ПИ-09-4
Босюк
Руслан
Валерійович
ПИ-10-2
Галацан
Олексій
Олександрович
ПИ-09-1
Даубур
Кирил
Юрійович
ПИ-12-2
Жабко
Ярослав
Александрович
ПИ-11-2
Змієвська
Світлана
Валеріївна
ПИ-12-6
Кивиренко
Аня
Олегівна
ПИ-11-1
Кравченко
Володимир
Олексійович
ПИ-10-4
Литовченко
Андрій
Олександрович
ПИ-10-3
Мавліханов
Ігор
Андрійович
ПИ-10-4
Маренич
Олег
Ігоревич
ПИ-12-2
Мусійко
Олександр
Володимирович
ПИ-12-5
Овчинников
Анатолій
Володимирович
ПИ-10-2
Пакiн
Владислав
Володимирович
ПИ-11-4
Садовий
Микола
Сергійович
ПИ-12-2
Сляднєв
Максим
Сергійович
ПИ-10-2
Сокольченко
Богдан
Валентинович
ПИ-11-4
Стьопін
Олександр
Сергійович
ПИ-11-4
Тихоненко
Владислав
Віталійович
КИ-12-2
Халій
Ангеліна
Олександрівна
ПИ-12-5
Цибулін
Олег
 
ИПЗс-12-1
Щербань
Ярослав
Юрійович
ПИ-11-1
Голосування

Кращий автор
2013

Вы должны
войти в систему
перед тем как
продолжить
голосование
  • Миланин Александр:
    ||||| 9 (10%)
  • Бондаренко Наталья:
    |||||| 11 (12%)
  • Шмелёв Алексей:
    || 3 (3%)
  • Неспирный Виталий:
    ||| 5 (5%)
  • Агапов Геральд:
    |||| 7 (8%)
  • Фефер Иван:
    | 2 (2%)
  • Куликов Егор:
    || 3 (3%)
  • Гольдштейн Виталий:
    |||||||||| 20 (22%)
  • Рипатти Артём:
    0 (0%)
  • Копелиович Сергей:
    |||||||||||||||| 31 (34%)
Всього голосів: 91

P.S. Теперь вы можете проголосовать из андроид-приложения Зимней школы
Новини

Підсумки Зимової школи

25 лютого 2013 р. 20:21

Ось і підійшла до кінця Зимова школа. Цього року участь прийняло 108 команд (зарубіжних 24) з...

Підсумки дев'ятого дня

25 лютого 2013 р. 04:00

Пройшов дев'ятий день змагань Зимової школи з програмування. У цей день проходив контест: Копеліович Сергія. Переможцем...

Лектор 9 -го дня: Копеліович Сергій

24 лютого 2013 р. 19:00

Копеліович Сергій Володимирович. Народився в Санкт-Петербурзі в 1989 році. Закінчив фіз-мат ліцей № 30. У 4-6...

Архів
2012 [2013] 2014
Спонсори