Результати
Кубок України:

Вища ліга:

Юніорська ліга:

Дорішування задач:

Конкурс ігрових стратегій:

Газети
Android-додаток
Android-додаток
для швидкого доступу до
розкладу і новин Зимової школи.
Доступно на Google Play
Адреси сайтів
Цей сайт доступний за наступними повністю рівноцінним адресами:
ws.kh.ua (Коротка адреса)
Сайт зі змаганнями:
(доступний з мережі Internet)
Контакти
Адреса:
м. Харків, пр. Леніна 14
тел.: +380(57) 702-10-13
Зворотній зв'язок:
olymp.kture@gmail.com

Команди :: Учасники :: Тренери

Команда, університет Тренер, учасники
 
1.
Команда: [t]IPS
Ліга: Юніорська
Комп'ютер: 63
Зала: 0, ауд. 165-1
Університет:
Інститут підприємництва “Стратегія”
Немає тренера
Учасники:
2.
Команда: [t]citrus
Ліга: Вища
Комп'ютер: 39
Зала: 7, ауд. 151-3
Університет:
Білоруський державний університет інформатики та радіоелектроніки
Тренер:
Учасники:
3.
Команда: [t]KVM
Ліга: Вища
Комп'ютер: 112
Зала: 5, ауд. 165-6
Університет:
Білоруський державний університет інформатики та радіоелектроніки
Тренер:
Учасники:
4.
Команда: [t]BSPU Team
Ліга: Юніорська
Комп'ютер: 66
Зала: 0, ауд. 165-1
Університет:
Бердянський державний педагогічний університет
Тренер:
Учасники:
5.
Команда: [t]Freeuni Garbage Collector
Ліга: Вища
Комп'ютер: 86
Зала: 3, ауд. 165-3
Університет:
Вільний університет Тбілісі
Тренер:
Учасники:
6.
Команда: [t]NotNulls
Ліга: Юніорська
Комп'ютер: 79
Зала: 2, ауд. 165-2
Університет:
Вінницький національний аграрний університет
Тренер:
Учасники:
7.
Команда: [t]VNTU [rWabbits]
Ліга: Юніорська
Комп'ютер: 65
Зала: 0, ауд. 165-1
Університет:
Вінницький національний технічний університет
Тренер:
Учасники:
8.
Команда: [t]VNTU [wRabbits]
Ліга: Вища
Комп'ютер: 9
Зала: 1, ауд. 166
Університет:
Вінницький національний технічний університет
Тренер:
Учасники:
9.
Команда: [t]VGPU_#1
Ліга: Поки що не відомо
Комп'ютер:
Зала: , ауд.
Університет:
Воронезький державний педагогічний університет
Тренер:
Учасники:
10.
Команда: [t]bl++
Ліга: Вища
Комп'ютер: 53
Зала: 8, ауд. 151-4
Університет:
Гродненський державний університет імені Янки Купали
Тренери:
Учасники:
11.
Команда: [t]Badagoni
Ліга: Юніорська
Комп'ютер: 8
Зала: 1, ауд. 166
Університет:
Грузинський технічний університет
Тренер:
Учасники:
12.
Команда: [t]GTU 1
Ліга: Юніорська
Комп'ютер: 118
Зала: 5, ауд. 165-6
Університет:
Грузинський технічний університет
Тренер:
Учасники:
13.
Команда: [t]GTU 2
Ліга: Юніорська
Комп'ютер: 31
Зала: 6, ауд. 151-2
Університет:
Грузинський технічний університет
Тренер:
Учасники:
14.
Команда: [t]Tbilisi_SANGU
Ліга: Юніорська
Комп'ютер: 47
Зала: 8, ауд. 151-4
Університет:
Грузинський університет ім. Святого Андрія Первозванного
Тренер:
Учасники:
15.
Команда: [t]NMU_Code_Complete
Ліга: Юніорська
Комп'ютер: 41
Зала: 7, ауд. 151-3
Університет:
ДВНЗ «Національний Гірничий Університет» (Дніпропетровськ)
Тренер:
Учасники (неполный состав):
16.
Команда: [t]KPSS
Ліга: Вища
Комп'ютер: 10
Зала: 1, ауд. 166
Університет:
Державний бюджетний освітній заклад Фізіко-математичний ліцей №239
Тренери:
Учасники:
17.
Команда: [t]Men are from Mars
Ліга: Юніорська
Комп'ютер: 110
Зала: 5, ауд. 165-6
Університет:
Державний бюджетний освітній заклад Фізіко-математичний ліцей №239
Тренери:
Учасники:
18.
Команда: [t]SK1 Team
Ліга: Вища
Комп'ютер: 18
Зала: 0, ауд. 384
Університет:
Державний бюджетний освітній заклад Фізіко-математичний ліцей №239
Тренери:
Учасники:
19.
Команда: [t]MSUSB1
Ліга: Вища
Комп'ютер: 73
Зала: 2, ауд. 165-2
Університет:
Державний університет ім. М.В. Ломоносова філія в г. Севастополь
Тренер:
Учасники:
20.
Команда: [t]SU ESPC
Ліга: Вища
Комп'ютер: 80
Зала: 2, ауд. 165-2
Університет:
Державний університет - навчально-науково-виробничий комплекс м. Орел
Тренер:
Учасники:
21.
Команда: [t]DNU Cifeidion
Ліга: Вища
Комп'ютер: 72
Зала: 2, ауд. 165-2
Університет:
Дніпропетровський національний університет
Тренер:
Учасники:
22.
Команда: [t]EVRIKA
Ліга: Поки що не відомо
Комп'ютер:
Зала: , ауд.
Університет:
Донбаський державний технічний університет
Тренер:
Учасники:
23.
Команда: [t]MATRIX fans
Ліга: Юніорська
Комп'ютер: 17
Зала: 0, ауд. 384
Університет:
Донецький національний технічний університет
Тренер:
Учасники:
24.
Команда: [t]Silicious Men
Ліга: Юніорська
Комп'ютер: 104
Зала: 4, ауд. 165-5
Університет:
Донецький національний технічний університет
Тренер:
Учасники:
25.
Команда: [t]Wardenclyffe
Ліга: Юніорська
Комп'ютер: 28
Зала: 6, ауд. 151-2
Університет:
Донецький національний технічний університет
Тренер:
Учасники:
26.
Команда: [t]DonetskNU_mix
Ліга: Юніорська
Комп'ютер: 92
Зала: 3, ауд. 165-3
Університет:
Донецький національний університет
Тренер:
Учасники:
27.
Команда: [t]donnu78
Ліга: Юніорська
Комп'ютер: 103
Зала: 4, ауд. 165-5
Університет:
Донецький національний університет
Тренер:
Учасники:
28.
Команда: [t]ZSU
Ліга: Юніорська
Комп'ютер: 83
Зала: 2, ауд. 165-2
Університет:
Житомирський державний університет ім. Івана Франка
Тренер:
Учасники:
29.
Команда: [t]Enterprise
Ліга: Юніорська
Комп'ютер: 19
Зала: 0, ауд. 384
Університет:
Житомирський міський ліцей при ЖДТУ
Тренер:
Учасники (неполный состав):
30.
Команда: [t]SCH_Donetsk #1 Erudit
Ліга: Юніорська
Комп'ютер: 24
Зала: 0, ауд. 384
Університет:
Загальноосвітній спеціалізований санаторний інтернатний заклад ІІ-ІІІ ступенів для обдарованих дітей "Ерудит"
Тренер:
Учасники:
31.
Команда: [t]ZNTU_ByteShift
Ліга: Юніорська
Комп'ютер: 106
Зала: 4, ауд. 165-5
Університет:
Запорізький національний технічний університет
Тренер:
Учасники:
32.
Команда: [t]ZNTU_SetUp
Ліга: Юніорська
Комп'ютер: 50
Зала: 8, ауд. 151-4
Університет:
Запорізький національний технічний університет
Тренер:
Учасники:
33.
Ліга: Вища
Комп'ютер: 12
Зала: 1, ауд. 166
Університет:
Казахстансько-Британський технічний університет
Тренер:
Учасники:
34.
Команда: [t]Kazakh-British TU 2
Ліга: Юніорська
Комп'ютер: 82
Зала: 2, ауд. 165-2
Університет:
Казахстансько-Британський технічний університет
Тренер:
Учасники:
35.
Команда: [t]BZFlags
Ліга: Вища
Комп'ютер: 100
Зала: 4, ауд. 165-5
Університет:
Київський національний університет ім. Тараса Шевченка
Тренер:
Учасники:
36.
Команда: [t]Frogs
Ліга: Вища
Комп'ютер: 22
Зала: 0, ауд. 384
Університет:
Київський національний університет ім. Тараса Шевченка
Немає тренера
Учасники:
37.
Команда: [t]QWERTY
Ліга: Юніорська
Комп'ютер: 37
Зала: 7, ауд. 151-3
Університет:
Київський національний університет ім. Тараса Шевченка
Тренер:
Учасники:
38.
Команда: [t]Rockstar
Ліга: Вища
Комп'ютер: 48
Зала: 8, ауд. 151-4
Університет:
Київський національний університет ім. Тараса Шевченка
Немає тренера
Учасники (неполный состав):
39.
Команда: [t]Unicon
Ліга: Вища
Комп'ютер: 71
Зала: 0, ауд. 165-1
Університет:
Київський національний університет ім. Тараса Шевченка
Тренер:
Учасники:
40.
Команда: [t]KubSTU Team #1
Ліга: Юніорська
Комп'ютер: 109
Зала: 5, ауд. 165-6
Університет:
Кубанський державний технологічний університет
Тренер:
Учасники:
41.
Команда: [t]FIRE GUN
Ліга: Юніорська
Комп'ютер: 69
Зала: 0, ауд. 165-1
Університет:
Львівський державний університет безпеки життєдіяльності
Тренер:
Учасники:
42.
Команда: [t]SONS OF FIRE
Ліга: Поки що не відомо
Комп'ютер:
Зала: , ауд.
Університет:
Львівський державний університет безпеки життєдіяльності
Тренер:
Учасники:
43.
Команда: [t]LNU Penguins
Ліга: Вища
Комп'ютер: 108
Зала: 5, ауд. 165-6
Університет:
Львівський національний університет ім. Івана Франка
Тренер:
Учасники:
44.
Команда: [t]LNU_7in4es
Ліга: Вища
Комп'ютер: 16
Зала: 0, ауд. 384
Університет:
Львівський національний університет ім. Івана Франка
Тренер:
Учасники:
45.
Команда: [t]MNU_BBBK
Ліга: Поки що не відомо
Комп'ютер:
Зала: , ауд.
Університет:
Миколаївський національний університет імені В. О. Сухомлинського
Тренер:
Учасники:
46.
Команда: [t]Zoo
Ліга: Юніорська
Комп'ютер: 67
Зала: 0, ауд. 165-1
Університет:
Московський державний технічний університет радіотехніки, електроніки і автоматики
Тренер:
Учасники:
47.
Команда: [t]Zoo-1
Ліга: Вища
Комп'ютер: 111
Зала: 5, ауд. 165-6
Університет:
Московський державний технічний університет радіотехніки, електроніки і автоматики
Тренер:
Учасники:
48.
Команда: [t]Zoo-2
Ліга: Вища
Комп'ютер: 58
Зала: 8, ауд. 151-4
Університет:
Московський державний технічний університет радіотехніки, електроніки і автоматики
Тренер:
Учасники:
49.
Команда: [t]IASA12
Ліга: Юніорська
Комп'ютер: 32
Зала: 6, ауд. 151-2
Університет:
Навчально-науковий комплекс "Інститут прикладного системного аналізу" Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут"
Тренер:
Учасники:
50.
Команда: [t]Desperados
Ліга: Юніорська
Комп'ютер: 95
Зала: 3, ауд. 165-3
Університет:
Національний аерокосмічний університет ім. М.Е. Жуковського "Харківський авіаційний інститут"
Тренер:
Учасники (неполный состав):
51.
Команда: [t]KhaiRandom
Ліга: Юніорська
Комп'ютер: 1
Зала: 1, ауд. 166
Університет:
Національний аерокосмічний університет ім. М.Е. Жуковського "Харківський авіаційний інститут"
Тренер:
Учасники:
52.
Команда: [t]Su–7B
Ліга: Юніорська
Комп'ютер: 29
Зала: 6, ауд. 151-2
Університет:
Національний аерокосмічний університет ім. М.Е. Жуковського "Харківський авіаційний інститут"
Тренер:
Учасники:
53.
Команда: [t]FoRRest
Ліга: Юніорська
Комп'ютер: 52
Зала: 8, ауд. 151-4
Університет:
Національний лісотехнічний університет України
Тренер:
Учасники:
54.
Команда: [t]CIT-CI
Ліга: Юніорська
Комп'ютер: 117
Зала: 5, ауд. 165-6
Університет:
Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут"
Тренер:
Учасники:
55.
Команда: [t]Ivo_Bobul
Ліга: Вища
Комп'ютер: 102
Зала: 4, ауд. 165-5
Університет:
Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут"
Немає тренера
Учасники:
56.
Команда: [t]NTU "KPI"
Ліга: Юніорська
Комп'ютер: 45
Зала: 8, ауд. 151-4
Університет:
Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут"
Немає тренера
Учасники:
57.
Команда: [t]Ololo
Ліга: Вища
Комп'ютер: 99
Зала: 3, ауд. 165-3
Університет:
Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут"
Тренер:
Учасники:
58.
Команда: [t]Prestige
Ліга: Юніорська
Комп'ютер: 5
Зала: 1, ауд. 166
Університет:
Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут"
Немає тренера
Учасники (неполный состав):
59.
Команда: [t]ONPU_Alpha
Ліга: Юніорська
Комп'ютер: 4
Зала: 1, ауд. 166
Університет:
Одеський національний політехнічний університет
Тренер:
Учасники:
60.
Команда: [t]ONPU_MM
Ліга: Юніорська
Комп'ютер: 15
Зала: 0, ауд. 384
Університет:
Одеський національний політехнічний університет
Тренер:
Учасники (неполный состав):
61.
Команда: [t]ONU 1 2/3
Ліга: Вища
Комп'ютер: 33
Зала: 6, ауд. 151-2
Університет:
Одеський національний університет ім. І.І. Мечнікова
Тренер:
Учасники:
62.
Команда: [t]ONU_Antananarivu
Ліга: Вища
Комп'ютер: 75
Зала: 2, ауд. 165-2
Університет:
Одеський національний університет ім. І.І. Мечнікова
Тренер:
Учасники:
63.
Команда: [t]ONU_Invictus
Ліга: Вища
Комп'ютер: 44
Зала: 8, ауд. 151-4
Університет:
Одеський національний університет ім. І.І. Мечнікова
Тренер:
Учасники:
64.
Команда: [t]SFU #1
Ліга: Вища
Комп'ютер: 14
Зала: 0, ауд. 384
Університет:
Південний федеральний університет
Тренер:
Учасники:
65.
Команда: [t]NARFU
Ліга: Юніорська
Комп'ютер: 27
Зала: 6, ауд. 151-2
Університет:
Північний (Арктичний) федеральний університет
Тренер:
Учасники:
66.
Команда: [t]NCFU
Ліга: Юніорська
Комп'ютер: 30
Зала: 6, ауд. 151-2
Університет:
Північно-Кавказський федеральний університет"
Тренер:
Учасники:
67.
Команда: [t]Writers
Ліга: Юніорська
Комп'ютер: 115
Зала: 5, ауд. 165-6
Університет:
Полтавський національний технічний університет ім. Юрія Кондратюка
Тренер:
Учасники:
68.
Команда: [t]Energy Team
Ліга: Юніорська
Комп'ютер: 3
Зала: 1, ауд. 166
Університет:
Республіканський вищий навчальний заклад Кримський інженерно-педагогічний університет
Тренер:
Учасники:
69.
Команда: [t]ITEEN
Ліга: Вища
Комп'ютер: 74
Зала: 2, ауд. 165-2
Університет:
Республіканський вищий навчальний заклад Кримський інженерно-педагогічний університет
Тренер:
Учасники:
70.
Команда: [t]IEU
Ліга: Юніорська
Комп'ютер: 97
Зала: 3, ауд. 165-3
Університет:
Республіканський вищий навчальний заклад Кримський гуманітарний університет
Тренер:
Учасники:
71.
Команда: [t]Pyshkin
Ліга: Вища
Комп'ютер: 101
Зала: 4, ауд. 165-5
Університет:
Санкт-Петербурзький державний університет
Немає тренера
Учасники (неполный состав):
Немає учасників
72.
Команда: [t]SPb PhTL+PhML 239
Ліга: Вища
Комп'ютер: 85
Зала: 2, ауд. 165-2
Університет:
Санкт-Петербурзький державний університет
Тренери:
Учасники:
73.
Команда: [t]Where is Bobik
Ліга: Вища
Комп'ютер: 20
Зала: 0, ауд. 384
Університет:
Санкт-Петербурзький державний університет
Тренери:
Учасники:
74.
Команда: [t]SevNTU_Triumvirate
Ліга: Юніорська
Комп'ютер: 94
Зала: 3, ауд. 165-3
Університет:
Севастопольський національний технічний університет
Тренер:
Учасники:
75.
Команда: [t]SNUNEI#1
Ліга: Вища
Комп'ютер: 43
Зала: 8, ауд. 151-4
Університет:
Севастопольський національний університет ядерної енергії та промисловості
Тренер:
Учасники:
76.
Команда: [t]SNUNEI#2
Ліга: Юніорська
Комп'ютер: 35
Зала: 7, ауд. 151-3
Університет:
Севастопольський національний університет ядерної енергії та промисловості
Тренер:
Учасники:
77.
Команда: [t]n0 ex1t
Ліга: Вища
Комп'ютер: 89
Зала: 3, ауд. 165-3
Університет:
Софійський університет "Св. Климент Охридський"
Немає тренера
Учасники (неполный состав):
78.
Команда: [t]SSU_OnFire
Ліга: Вища
Комп'ютер: 7
Зала: 1, ауд. 166
Університет:
Сумський державний університет
Тренер:
Учасники:
79.
Команда: [t]SSU_United
Ліга: Вища
Комп'ютер: 91
Зала: 3, ауд. 165-3
Університет:
Сумський державний університет
Тренер:
Учасники:
80.
Команда: [t]SSU_Wicked
Ліга: Юніорська
Комп'ютер: 56
Зала: 8, ауд. 151-4
Університет:
Сумський державний університет
Тренер:
Учасники:
81.
Команда: [t]ENUTeam
Ліга: Юніорська
Комп'ютер: 84
Зала: 2, ауд. 165-2
Університет:
Східноєвропейський національний університет ім. Лесі Українки.
Тренер:
Учасники:
82.
Команда: [t]Phantom Menace
Ліга: Вища
Комп'ютер: 77
Зала: 2, ауд. 165-2
Університет:
Таврійський національний університет ім. В.І. Вернадського
Тренер:
Учасники:
83.
Команда: [t]SOUL_Resonance
Ліга: Вища
Комп'ютер: 90
Зала: 3, ауд. 165-3
Університет:
Таврійський національний університет ім. В.І. Вернадського
Тренер:
Учасники:
84.
Команда: [t]Zroom+Sokolov
Ліга: Вища
Комп'ютер: 119
Зала: 5, ауд. 165-6
Університет:
Таврійський національний університет ім. В.І. Вернадського
Тренер:
Учасники:
85.
Команда: [t]Taraz KTL #1
Ліга: Поки що не відомо
Комп'ютер:
Зала: , ауд.
Університет:
Таразская Казахсько-турецька школа-інтернат для обдарованих хлопчиків
Тренер:
Учасники (неполный состав):
86.
Команда: [t]Tbilisi SU #11
Ліга: Юніорська
Комп'ютер: 107
Зала: 4, ауд. 165-5
Університет:
Тбіліський державний університет імені Іване Джавахішвілі
Тренер:
Учасники:
87.
Команда: [t]Tbilisi SU Scadoosh
Ліга: Вища
Комп'ютер: 64
Зала: 0, ауд. 165-1
Університет:
Тбіліський державний університет імені Іване Джавахішвілі
Тренер:
Учасники (неполный состав):
88.
Команда: [t]TNTU_FIS
Ліга: Юніорська
Комп'ютер: 42
Зала: 7, ауд. 151-3
Університет:
Тернопільський національний технічний університет ім. Івана Пулюя
Тренер:
Учасники:
89.
Команда: [t]TNTU_FIS2
Ліга: Юніорська
Комп'ютер: 55
Зала: 8, ауд. 151-4
Університет:
Тернопільський національний технічний університет ім. Івана Пулюя
Тренер:
Учасники:
90.
Команда: [t]UEPA
Ліга: Юніорська
Комп'ютер: 40
Зала: 7, ауд. 151-3
Університет:
Українська інженерно - педагогічна академія
Тренер:
Учасники:
91.
Команда: [t]Orange
Ліга: Юніорська
Комп'ютер: 68
Зала: 0, ауд. 165-1
Університет:
Український фізико-математичний ліцей Київського національного університету ім. Тараса Шевченка
Тренер:
Учасники:
92.
Команда: [t]Shanre
Ліга: Юніорська
Комп'ютер: 81
Зала: 2, ауд. 165-2
Університет:
Український фізико-математичний ліцей Київського національного університету ім. Тараса Шевченка
Тренер:
Учасники:
93.
Команда: [t]KovrovSTA
Ліга: Юніорська
Комп'ютер: 60
Зала: 8, ауд. 151-4
Університет:
Федеральний державний бюджетний учбовий заклад вищої професійної освіти "Ковровська державна технологічна академія ім. В.А. Дегтярьова"
Тренер:
Учасники:
94.
Команда: [t]KHIBS
Ліга: Юніорська
Комп'ютер: 88
Зала: 3, ауд. 165-3
Університет:
Харківський інститут банківської справи Університету банківської справи Національного банку України
Тренер:
Учасники:
95.
Команда: [t]eject_brain
Ліга: Юніорська
Комп'ютер: 98
Зала: 3, ауд. 165-3
Університет:
Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна
Тренер:
Учасники:
96.
Команда: [t]RGB
Ліга: Юніорська
Комп'ютер: 76
Зала: 2, ауд. 165-2
Університет:
Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна
Тренер:
Учасники:
97.
Команда: [t]RTN
Ліга: Юніорська
Комп'ютер: 113
Зала: 5, ауд. 165-6
Університет:
Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна
Тренер:
Учасники:
98.
Команда: [t]SobolevTeam
Ліга: Вища
Комп'ютер: 105
Зала: 4, ауд. 165-5
Університет:
Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна
Немає тренера
Учасники (неполный состав):
99.
Команда: [t]Iz_tryoh_chelovek
Ліга: Юніорська
Комп'ютер: 70
Зала: 0, ауд. 165-1
Університет:
Харківський національний університет радіоелектроніки
Немає тренера
Учасники:
100.
Команда: [t]KNURE Pi
Ліга: Юніорська
Комп'ютер: 23
Зала: 0, ауд. 384
Університет:
Харківський національний університет радіоелектроніки
Тренер:
Учасники:
101.
Команда: [t]KNURE_United
Ліга: Вища
Комп'ютер: 36
Зала: 7, ауд. 151-3
Університет:
Харківський національний університет радіоелектроніки
Тренери:
Учасники:
102.
Команда: [t]Meerkats
Ліга: Юніорська
Комп'ютер: 11
Зала: 1, ауд. 166
Університет:
Харківський національний університет радіоелектроніки
Тренер:
Учасники:
103.
Команда: [t]Scorpy
Ліга: Юніорська
Комп'ютер: 34
Зала: 6, ауд. 151-2
Університет:
Харківський національний університет радіоелектроніки
Немає тренера
Учасники (неполный состав):
104.
Команда: [t]Drovoseki
Ліга: Юніорська
Комп'ютер: 116
Зала: 5, ауд. 165-6
Університет:
Харківський патентно-комп'ютерний коледж
Тренер:
Учасники:
105.
Команда: [t]Hot_race666
Ліга: Юніорська
Комп'ютер: 21
Зала: 0, ауд. 384
Університет:
Харківський патентно-комп'ютерний коледж
Тренер:
Учасники:
106.
Команда: [t]Infinity
Ліга: Юніорська
Комп'ютер: 93
Зала: 3, ауд. 165-3
Університет:
Харківський патентно-комп'ютерний коледж
Тренер:
Учасники:
107.
Команда: [t]ag45t2
Ліга: Юніорська
Комп'ютер: 78
Зала: 2, ауд. 165-2
Університет:
Харківський учбово-виховний комплекс №45 "Академічна гімназія"
Тренер:
Учасники:
108.
Команда: [t]Integer
Ліга: Юніорська
Комп'ютер: 13
Зала: 0, ауд. 384
Університет:
Харківський учбово-виховний комплекс №45 "Академічна гімназія"
Тренер:
Учасники:
109.
Команда: [t]NegaTeam
Ліга: Юніорська
Комп'ютер: 62
Зала: 0, ауд. 165-1
Університет:
Харківський учбово-виховний комплекс №45 "Академічна гімназія"
Тренер:
Учасники:
110.
Команда: [t]InTo
Ліга: Юніорська
Комп'ютер: 2
Зала: 1, ауд. 166
Університет:
Харьківський національний економічний університет
Тренер:
Учасники:
111.
Команда: [t]K.O.S
Ліга: Юніорська
Комп'ютер: 54
Зала: 8, ауд. 151-4
Університет:
Харьківський національний економічний університет
Тренер:
Учасники:
112.
Команда: [t]KSU_Coders
Ліга: Юніорська
Комп'ютер: 38
Зала: 7, ауд. 151-3
Університет:
Херсонський державний університет
Тренер:
Учасники:
113.
Команда: [t]KHNU_KKL
Ліга: Юніорська
Комп'ютер: 96
Зала: 3, ауд. 165-3
Університет:
Хмельницький національний університет
Тренер:
Учасники:
Голосування

Кращий автор
2013

Вы должны
войти в систему
перед тем как
продолжить
голосование
  • Миланин Александр:
    ||||| 9 (10%)
  • Бондаренко Наталья:
    |||||| 11 (12%)
  • Шмелёв Алексей:
    || 3 (3%)
  • Неспирный Виталий:
    ||| 5 (5%)
  • Агапов Геральд:
    |||| 7 (8%)
  • Фефер Иван:
    | 2 (2%)
  • Куликов Егор:
    || 3 (3%)
  • Гольдштейн Виталий:
    |||||||||| 20 (22%)
  • Рипатти Артём:
    0 (0%)
  • Копелиович Сергей:
    |||||||||||||||| 31 (34%)
Всього голосів: 91

P.S. Теперь вы можете проголосовать из андроид-приложения Зимней школы
Новини

Підсумки Зимової школи

25 лютого 2013 р. 20:21

Ось і підійшла до кінця Зимова школа. Цього року участь прийняло 108 команд (зарубіжних 24) з...

Підсумки дев'ятого дня

25 лютого 2013 р. 04:00

Пройшов дев'ятий день змагань Зимової школи з програмування. У цей день проходив контест: Копеліович Сергія. Переможцем...

Лектор 9 -го дня: Копеліович Сергій

24 лютого 2013 р. 19:00

Копеліович Сергій Володимирович. Народився в Санкт-Петербурзі в 1989 році. Закінчив фіз-мат ліцей № 30. У 4-6...

Архів
2012 [2013] 2014
Спонсори